Hotmail Hesabı Aç | Hotmail Kur | Hotmail Kaydol | E-posta Kayıt Ol

Evet, sizler de ücretsiz hotmail e-posta adresinizi alabilirsiniz. Ücretsiz Hotmail (Msn) hesabınızı açmak istiyorsanız sadece bir kayıt formu doldurmanız yeterli olacaktır. Hotmail’e kaydolmak için doldurduğunuz formu gönderip hotmail (microsoft) aracılığıyla bedava e-posta hesabınıza ücretsiz olarak sahip olacaksınız.E-posta (e-mail) hesabınız sayesinde artık sizler de İnternet’te sınırsız olarak her sayfada gezinebileceksiniz. Normal şartlarda e-posta hesabınız olmadan her internet sayfasında gezinemezsiniz, isterseniz deneyebilirsiniz.

Hotmail Hesabı Aç Hotmail Kur Hotmail Kaydol E-posta Kayıt OlBu sayfalardan bazıları; facebook, instagram … gibi en popüler sitelerdir. Sadece bu internet sayfalarına değil, Google play store’da uygulama, oyun, film, kitap.. indirmek istiyorsanız bir e-posta (Gmail) hesabınızı girmeniz gerekecektir. Aksi takdir de hiç bir şekilde uygulama, kitap, film veya oyun indiremezsiniz. E-posta hesabı bununla da kalmak internette istediğiniz kişiyle istediğiniz zaman iletişim kurmanızı sağlar. Hotmail hesabınızın olması sizlere diğer İnternet kullanıcılarına göre çok fazla avantaj verecektir. Bu avantajları yukarı kısımda anlattıklarımda görüyorsunuz, tekrar anlatmaya gerek yok.

Ücretsiz Hotmail Hesabı Nasıl Açılır? Hotmail Kaydol

En başta bu yazıya tıklayarak Hotmail kayıt olma sayfasına gidin.

Girdiğiniz sayfada karşınıza aşağıdaki resimde olduğu gibi bir kayıt olma formu gelecektir. O formu kendi kişisel bilgilerinize göre doldurun.

Oluşturmak istediğiniz e-posta adresinizi kutucuğa girip İlerleyin.

Hesap parolanızı kutucuğa girip İlerleyin. Hesap parolanız en az 8 karakter olmalıdır unutmayın.

Hesabınızda görünecek olan ad ve soyadı girip ilerleyin.

Ülke/bölge ve doğum tarihinizi gün ay yıl olacak şekilde seçip ilerleyin.

Bu kısımda insan olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor. Resimde görmüş olduğunuz harf veya rakamları girin ve ilerleyin.

Kayıt formunu eksiksiz ve sorunsuz olarak doldurduysanız hesabınız açılacaktır.

Not 1 : E-posta adresinizi ve parolanızı seçerken dikkatli olun. Hesabınıza giriş yaparken onları kullanacaksınız. E-posta adresinizi veya parolanızı unutursanız hesabınıza giriş yapmayabilirsiniz.

Not 2 : Hesabınızın çalınmaması için güçlü bir şifre seçin (Şifreniz hem sayı hem küçük harf hem de büyük harf içersin. Örneğin; Mehmet1254). Böylece kimse hesabınızı çalamaz ve sonuç olarak hesabınız her zaman güvende olur.

Not 3 : İstediğiniz kadar ücretsiz hotmail hesabı açabilirsiniz. Yani 1 hesaptan fazla e-posta hesabı istiyorsanız farklı hesaplar da açabilirsiniz. Mesela 1 kişisel e-posta açarsınız, 1 tane ise iş amaçlı e-posta hesabı açabilirsiniz. Böylece her zaman çevrim içi olursunuz ve İnternet’te 1-0 önde başlarsınız.

Yorumlar
  1. bahadır |
  2. berivan |
  3. amine |
  4. ayda |
  5. aygün |
  6. berna |
  7. doruk |

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hotmail kaydol | Clash Of Clans Free Accounts